Tarihçe

2020 Yılında inşaat, gıda ve hizmet sektörlerinde 29. yılını geride bırakan BAKYAPI, başta Bursa olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki istikrarlı büyümesi ve konut projelerindeki tecrübesi ile benimsediği “HUZURLU YAŞAM ALANLARI” ilkesini çevre duyarlılığı ve insani değerlere duyduğu saygı ile birleştirerek bugüne kadar 15.000’e yakın konut inşa etmiştir.

Bursa başta olmak üzere İstanbul, Konya, Sakarya ve Çanakkale’de 50 tamamlanmış projesinin yanı sıra şu an Bursa ve Balıkesir'deki konut projeleriyle çalışmalarına devam eden Bakyapı , mimarisinden nitelikli işçiliğine, peyzaj düzenlemelerinden satış sonrası müşteri hizmetlerine kadar üst düzey kalite standartlarını müşteri ve yatırımcısıyla buluşturmanın gururunu yaşamaktadır.

Yatırımcısını aldatmayan, hayal kırıklığına uğratmayan ve projeleriyle müşterek fayda sağlama gayesini, nitelikli işçilik uygulamalarıyla pekiştiren BAKYAPI , Bursa’nın büyüyen lokomotifi olmaya devam edecektir.

Vizyon

29 yıllık mesleki tecrübesiyle bugüne kadar insanlara 6000’e yakın konut kazandırmış olmanın verdiği haklı gururla yaşayan Bakyapı , istikrarlı büyümesini borçlu olduğu ve filizlenip yeşerdiği Bursa şehrinden sonra İstanbul, Çanakkale ve Sakarya’da da sürdürdüğü (ve sürdüreceği) yepyeni projeler ile yeni şehrin yeni insanlarına hizmet etmeye devam etmektedir. Bakyapı yürüttüğü projeler ile yalnızca Türk insanının değil yabancı yatırımcıların da ilgisini ve beğenisini çekmeye devam edecektir.

Bakyapı olarak geçmişimizden gelen birikim ve aşağıda hedeflediğimiz değerler doğrultusunda hareket edeceğimizi taahhüt ederiz:

Huzur ve güveni, yarattığı eserlerle insanlar için erişilebilir kılan yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz.
Dünya ve ülke ekonomisine hareket vermek adına gerçekleştirdiğimiz örnek proje ve yapılarımızla, istikrar sağlayan ve sektöründe parmakla gösterilen bir firma olmak için çalışıyoruz.
Sürdürülebilirliği, şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını gelecek nesillere taşımanın ötesinde, çevreye duyduğumuz hassasiyet ve insani bir sorumluluk bağlamında ele alıyoruz, üretirken korumaya özen gösteriyoruz.
Topluma değer katan ve farkındalık yaratmayı amaçlayan sosyal sorumluluk projelerini kurumsal bir zorunluluğun ötesinde, gönüllü ve severek yapılan bir mesuliyet olarak görüyoruz.

Misyon

Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak,

Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip özgün projeler ve inovatif çözümlerle bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak,

Çalıştığımız kurum ve kişilerle uyum içerisinde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak ve çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak.

Değerler

Dürüstlük

Müşteri ve yatırımcısına kendisinden beklenileni sunan, onları aldatmayan ve kandırmayan, satış öncesi ve satış sonrası bütün süreçlerde taahhüt ettiklerini titizlikle yerine getiren bir yönetim ve pratik anlayışını ifade eder.

Saygınlık

Gerçekleştirdiği proje ve yapılarla sektöründe itibar gören bir firma olma çabasını yansıtır.

Sürdürülebilirlik

Gerçekleştireceği projelerde çevresel sürdürülebilirliği bozmayacak ve koruyacak fikirlere verdiği önceliği ifade eder.

Yenilik

Sektöründeki bölgesel ve global gelişmeleri takip eden ve yön vermeye çalışan; projelerinde ise inovatif çözümlerini hayata geçiren bir bakış açısını ifade eder.

Hız

İnşaat yapım hızının yanında, tedarik ve resmi prosedürlerdeki sistemli yönetim anlayışına ve hızına verdiği önemi ifade eder.

Bakyapı Farkı

Bakyapı Kalitesi

Kalite bizim için standarttan öte yaşam biçimdir. Deprem yönetmeliğine uygunluk birinci kuraldır. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde sektörünün lider firmaları ile çalışıyoruz. Teslim ettiğimiz tüm konutları ince temizliği ve tüm abonelik işlemleri tamamlanmış şekilde hemen taşınmaya hazır olarak sizlere sunuyoruz.

Bakyapı Güveni

Sektördeki dürüstlüğümüz ve saygınlığımız sayesinde kamu ve finans kurumları ile sağlam bir güven oluşturmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz tüm sözleri zamanında yerine getiriyoruz. Sizi, en az sizin kadar düşünerek taahhütlerimizi eksiksiz sonuçlandırıyoruz.

Bakyapı Hızı

Sadece inşaat üretim hızıyla değil, tedarik ve resmi prosedürlerdeki yönetim hızıyla da tüm süreci en kısa sürede tamamlıyoruz. Bu sayede, 30 ay gibi kısa bir sürede 20'den fazla proje ve 2000'den fazla konut teslim ettik.

Bakyapı Yenilikçiliği

Sektördeki tüm standartları ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Kendi bünyemizdeki AR-GE ve üretim organizasyonuyla yalıtım ve dekorasyon konusunda müşterilerimize özel inovatif çözümler sunuyoruz.

Bakyapı Huzuru

Hayata geçirdiğimiz projelerdeki nezih aile ortamının korunmasına gayret gösteriyoruz. Tüm projelerde, sıcak komşuluk ilişkilerini yıllarca devam ettirecek köprüleri kuruyoruz. Mobil Teknik ekibimizle satış sonrasında müşterilerimizin konutlarında yaşadığı tüm sorunlara hızlı çözümler sunuyoruz.

Bakyapı Avantajı

Yoğun üretimimiz ve güçlü finansal yapımızla elde ettiğiz satınalma avantajını müşterilerine yansıtıyoruz. En kaliteli malzemeyi en iyi fiyat avantajıyla sunuyoruz. Bu sayede BAKYAPI müşterilerinin en kısa sürede en yüksek prim elde etmesini sağlıyoruz.

Kalite Politikası

BAKYAPI’da ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile birlikte bir bütün olarak kullanılır. Bu bütünlük şirket içindeki hızlılık ve minimum dokümantasyon sistemini oluşturur. BAKYAPI şirket içi yazışmalar ve veriler dijital ortamda muhafaza edilir. Bu şekilde çevreye karşıda sorumluluk bilinci oluşturulur ve kağıt israfı önlenmiş olur. BAKYAPI Kalite Yönetim Sistemi tüm grup şirketlerinde uygulanır böylece grup içindeki iş süreçleri birbirlerine karıştırılmadan uyumlu olarak başarılı bir şekilde sürdürülür.